Şarkı Sözü Ara
Söyleyecek söz arıyor bulamıyor musunuz? O zaman eguzelsozler.com ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Hayatınıza derinden etki edecek. Sizin karakterinizle bütünleşecek ve çevrenizi değiştirmenizi sağlayacak belki de daha kaliteli insanlarla tanıştıracak anlamlı sözler bu sitede. Sadece bununla kalmıyor. İnsanlara yürekten dokunmayı sevenler için tasarlanmış yüzbinlerce kaliteliği sözcüğe ev sahipliği yapıyor. İstediğiniz kişinin kalbini kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken eguzelsozler.com’a girip. güzel sözler kategorisine tıklayarak birbirinden güzel onlarca söze ulaşabilirsiniz. Hemde saniyeler içinde hiç vakit kaybetmeden mükemmel hızda. Beğendiğiniz güzel sözleri sevdiklerinizle paylaşarak onların kalbini kazanabilirsiniz.

Hepimizin ruhu aslında belirli bir eş için yaratılmıştır. Uzun yılların ardından o güzel eşe ulaşmış olmanın verdiği mutluluğu yaşıyorsunuz belki de. Bazen sorunlar yaşıyor olabilirsiniz fakat o sorunları yine birlikte aşıyorsunuz. Hangi büyük aşkta kavga olmaz ki, kavgada biraz birbirine duyulan tutkudan öte nedir ki? Hayatınız birleştirdiğiniz, birleştireceğiniz kişi için birbirinden anlamlı, birbirinden özel, birbirinden kaliteli aşk sözleri sizlerin hizmetinizde. Bu sözlerden birini seçerek sevdiğiniz kişinin yüzüne söyleyin sonra size bakan o masum yüzü iyice hafızanıza kazıyın. O mükemmel belki de şu an eşiniz ve çocuklarınız anası yahut gelecekte öyle olacak. O mükemmel yüz, o mükemmel ruh belki şu an kocanız ve çocuklarınız babası belki de gelecekte öyle olacak.

Anlamlı Sözler

“Yaşam sebebim, atan kalbim. Ne hoş şey sonbahar akşamlarında, esen rüzgarın karşısında geceye seninle eşlik etmek. Öpülesi gülüşlerinde dinlenmek ve sarılmak sımsıkı sana bütün sevmeyenlere inat.

Sen iyi ki varsın, sen iyi ki seven taraftasın. Sen aşkın baş tacısın.

Melekleri kıskandıran güzelliğinden bir tas doldur da ver, içeyim. Serinlesin gönlüm. Meleklere sesleneyim siz gökyüzünün, bu kadın yeryüzünün meleği diye.

Duyduğum en güzel melodi senin sesin. Kemanın tellerinde geziyor bazen parmaklarım, sana dokunuyorum. Kulağıma uğruyor kemanın hüzünlü sesi, ama ben senin sesini duyuyorum. Sen güzel kadın, bana bahşedilmiş en güzel hediyesin. İyi ki varlığınla şereflendirdin, varlığınla yücelttin beni.

Hediyelere boğmak istiyorum seni, üzerine gül yaprakları dökmek, ayağının altına kırmızı halılar sermek. Sen her şeye değersin sevgili, sen her şeyin en güzelini görmelisin. Ben seni hep çok mutlu etmeliyim ve sen her gün bana gülmelisin.

Gözlerime baktığında hissediyorum kalbimin atışlarını, iki dudağının arasından çıkan sözlerle bağlanıyorum hayata, güldüğünde aydınlanıyor benim dünyam, dünyamı güzelleştiriyorsun.”Bazı insanlar sinir bozucudur, iticidir çevrenizde böyle insanlar varsa onları al aşağı edebileceğiniz birbirinden harika kapak sözleri sizin için sitemize ekledik. Onlar bu sözleri kesinlikle hak ediyor sizde hak edene, hak ettiğini verebilin diye binlerce sözü bir araya getirdik içlerinden birini seçerek ya da bir çoğunu seçerek nefret ettiğiniz insana söyleyin ardından yüzünün alacağı o hali izleyin. Bundan daha tatmin edici ne olabilir ki.

Kapak Sözler

“Keşke kaptan olsaydın. Bu dümen çevirme kabiliyetinle harcanıyorsun.

Adamlığını mikroskop ile dahi göremeyeceğimiz kişiler gelip burada ahkam kesmesin.

Sen piyonsun bende şah,ben seni kaybedersem 4 puan gider ama sen beni kaybedersen oyun biter.

Beyinlerimiz savaşsın isterdim, Ama görüyorum ki silahsızsınız bayım!

Değer miydi diye aklıma geldi geçenlerde. Teğet bile geçmez dedim kendi kendime.

Senin gibiler su ihtiyacını ancak tükürdüğünü yalayarak karşılıyor. Ne yaparsın işte…

Diyelim ki her şey yoluna girdi. Sence ben o yolu aynı hevesle yürür müyüm?

Reklamı kapatmak için tıklayınız.” yazan yere tıklayınca açılan reklam gibisin. Ayrı bi yavşaksın….

Künefeye benziyorsun dışın tatlı fakat için kaşar.

Aklımdan çıkarsın ama tostumdan asla.

Matematiği kötüydü ama çıkarlarını hesaplamada çok iyiydi.”

Dünyada her şey bir yanadır kardeş bir yana. Kan bağınız olan kardeşlerinizden bahsetmiyoruz. Kan bağınız olmadığı halde kardeşiniz olanlardan bahsediyorum. Dost arkadaştan bol ne vardır ama zor zamanlarınızda yanınızda olan kardeşlerden zor bulunur. Onlardan birine sahipseniz onları kardeşlik sözleri ile şereflendirin.
Tanıtım Yazıları1789 görüntülenme0 yorum

Bu Haberi Beğendiniz mi?

Değerlendirme Yap

Paylaş

Yorumlar

  • Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Yapın

Adınız Soyadınız (zorunlu değil)
Yorumunuz (zorunlu)
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu
Son 24 saatte 1 kişi
bu haberi okudu.