Şarkı Sözü Ara
Yeni Albüm: Tan Taşçı Sevmek Yetmiyor Bazen


Üretici: Poll Production

Süre: 34:00 Dakika


Albümdeki Eserler:

Dur

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


O'na Söyle

Söz ve Müzik: Tan Taşçı

Nasıl Seveceğim Akustik Versiyon

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


Kusura Bakma

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


Hata

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


Bağlanma Problemi

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


Paşa Paşa

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


Son Olsun

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


Kara Kara

Söz ve Müzik: Tan Taşçı


Nasıl Seveceğim

Söz ve Müzik: Tan Taşçı
Albüm ile ilgili diğer bilgiler


"SEVMEK YETMİYOR BAZEN"


Türkiye’nin önde gelen söz yazarı, besteci ve yorumcusu Tan Taşçı kariyerinin sekizinci solo albümü “Sevmek Yetmiyor Bazen” in ilk şarkısı " müzikseverlerle buluştu. Kendi hayatından izler taşıyan albümü için heyecanlı olduğunu söyleyen Tan Taşçı'nın albümünün çıkış parçası ise “Dur” adını taşıyor.


Türk Pop Müziği'nde kendi söylediği şarkılar dışında yazıp bestelediği ve başkaları tarafından seslendirilen hitler ve yaptığı düetlerle milyonların kalbinde yer edinen otoritelerin ve müzik eleştirmenlerinin yakından takip ettiği Tan Taşçı; Poll Production etiketiyle yeni albümünü 4 Kasım Cuma günü çıkıyor. Tan Taşçı'nın 6 yıl aradan sonra çıkardığı "Sevmek Yetmiyor Bazen” albümünde tüm şarkıların söz ve müzikleri kendisine ait, düzenlemelerde ise Ozan Çolakoğlu, Sezgin Gergin, Olcay Demirci, Okan Akı ve Yasin Keleş imzaları bulunuyor.


Sekiz yeni şarkısı ve bu şarkıların versiyonlarına yer verdiği albümünün ismini gerçek hayatında yaşadıklarına adayan Tan Taşçı "Albümde yer alan şarkıların hepsi tek bir kişiye yazıldı. Ancak ne yazık ki artık ayrıyız. Albümde ayrılık sonrası yazılan şarkılar da var. İsminin de bu yüzden “Sevmek Yetmiyor Bazen” olmasına karar verdim. Gerçekten bazen sevmek yetmiyor" cümleleriyle duygularını paylaştı.


Tan Taşçı'nın bu yorumu sosyal medyada da karşılık buldu. Tan Taşçı‘ya hak veren takipçileri “Sevmek Yetmiyor Bazen” bazen etiketiyle kendi yorumlarını paylaştı.


Albümünün fotoğrafları için ünlü fotoğrafçı Jülide Güngör'ün objektifine poz veren Tan Taşçı, albümün çıkış şarkısı "Dur" için Kemal Başbuğ yönetiminde 2 gün süren klip çekti…


Tan Taşçı / Sevmek Yetmiyor Bazen albümü 04/11/2016 tarihinde satışa sunulacaktır.
Tan 1927 görüntülenme0 yorum28.10.2016

Bu Haberi Beğendiniz mi?

Değerlendirme Yap

Paylaş

Yorumlar

Bu şarkıya daha önce hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Yapın

Adınız Soyadınız (zorunlu değil)
Yorumunuz (zorunlu)
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu
Son 24 saatte 8 kişi
bu haberi okudu.